Azbestowy dach? Czas na jego utylizację! ARiMR rusza z dopłatami do wymiany starych dachów!

Azbestowy dach? Czas na jego utylizację. ARiMR rusza z dopłątami do wymiany starych dachów!

Szansa dla mieszkańców Łasku i okolic na pozbycie się szkodliwego eternitu. Chodzi o pokrycia dachowego, które wykonane są z tego materiału. W poniedziałek, 17 października ruszyło przyjmowanie przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wniosków na wymianę azbestowych pokryć dachowych na budynkach wykorzystywanych do produkcji rolnej. Dokumenty będą przyjmowane do 15 listopada tego roku. Kto i na jakich zasadach może skorzystać ze wsparcia? Szczegóły poniżej. 

Wsparcie na poziomie 40 zł/m² kierowane jest do osób prowadzących działalność rolniczą lub pobierających dopłaty bezpośrednie na terenie całego kraju. 

- Bardzo istotnym elementem wsparcia jest pozyskanie środków na nowe pokrycie dachowe oraz możliwość wcześniejszego zaliczkowania usługi przez Agencję do 50% całkowitej wartości przyznanych środków. Świadczymy kompleksową usługę począwszy od przygotowania wniosku poprzez realizację zadania usuwania azbestu wraz z kompletną dokumentacją powykonawczą do rozliczenia - informują łascy urzędnicy.

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z poniższych numerów telefonu, by poznać bliższe szczegóły: 

  • + 48 665 177 693
  • + 48 575 415 971

bądź kontaktować sie e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.