Drogami gminy Buczek przejechała pierwsza motocyklowa defilada! Tak licznie świętowano 11 listopada [Foto]

1

​Motocykle turystyczne, sportowe, enduro, choppery, a także zabytkowe maszyny - wszyscy kierowcy z dumą stawili się w sobotę 11 listopada w Buczku, by wspólną defiladą uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Kawalkada znacznych rozmiarów przejechała drogami gminy Buczek, by finalnie zaprezentować się w centrum gminy. 

Do Buczku na sobotnie świętowanie dotarli motocykliści nie tylko z okolic Łasku, ale także Pabianic, Bełchatowa czy Łodzi. Kilka minut po godzinie 11.00 motocykliści utworzyli kolumnę i przy dźwiękach muzyki ruszyli na gminne drogi w patriotycznej defiladzie. Po 12.00 motocykle i zabytkowe pojazdy z powiewającymi flagami wjechały do Buczku. Motocyklistów przywitali mieszkańcy, którzy z nieskrywaną ciekawością przyglądali się licznej grupie. 

Ostatnim elementem motocyklowego świętowania był wyścig cross country zorganizowany na buczkowskim torze enduro.  Organizatorem pierwszej motocyklowej defilady był klub GKM Buczek.

CZYTAJ TAKŻE >>> Parada motocyklowa z flagami przejechała ulicami Bełchatowa i Szczercowa. Później uczestnicy bawili się na pikniku [Foto]