wersja testowa serwisu

Kobieta składała zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. Mężczyzna pod wpływem narkotyków i alkoholu awanturował się w komisariacie

256-121141
fot. KPP w Radomsku

28 września 2020 roku policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku zatrzymali 31-latka, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu (0,23 promila alkoholu) przyjechał swoim samochodem przed komisariat porozmawiać ze swoją żoną, która w tym czasie w komisariacie składała zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża. Dodatkowo okazało się, że w aucie miał narkotyki. Został tymczasowo aresztowany.

Mężczyzna w czasie pobytu w komisariacie był mocno pobudzony i zachowywał się nienaturalnie. Policjanci chcąc wyjaśnic przyczynę przeszukali samochód, którym przyjechał. Wewnątrz znaleźli środki narkotyczne, które okazały się być metamfetaminą. Po sprawdzeniu mieszkania funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje tego samego narkotyku. Łącznie zabezpieczono 16 gramów środków odurzających. Badanie narkotesterem nie wykazało, aby mężczyzn znajdował się w momencie zatrzymania pod wpływem narkotyków.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty dotyczące znęcania się nad żoną oraz posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Dzisiaj sąd zastosował wobec 31-latka tymczasowy areszt.

źródło: KPP w Radomsku