Koszmarny wypadek w powiecie łaskim. Auto roztrzaskało się o drzewo, nie żyje młody kierowca

260-177349
fot. KPP w Łasku

Łascy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Kia, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 20-letni kierowca zginął na miejscu.

Wczoraj (12 września) około godziny 18.30 na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący kią ceed prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, 20-letniego kierującego nie udało się uratować. 

- Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci oraz technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Droga była całkowicie zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierowali ruch na wyznaczone objazdy. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez łaskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku - mówi sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski.

Zobacz zdjęcia: