Łask przygotowuje się do tegorocznego Kiermaszu Świątecznego! Wystawcy już mogą się zgłaszać

Łask przygotowuje się do tegorocznego Kiermaszu Świątecznego! Wystawcy już mogą się zgłaszać
Pixabay

Do świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale przygotowania - zwłaszcza w placówkach handlowych - już ruszyły. Podobnie samorząd Łasku, już pieczołowicie pracuje nad kolejną odsłoną Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się w sercu miasta - na pl. 11 Listopada.  

Łaski Kiermasz Świąteczny w tym roku odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia. Tego dnia na placu 11 Listopada, w godzinach 10.00 - 14.00 ponownie będzie można zrobić świąteczne zakupy w iście bożonarodzeniowej atmosferze. Rynek wypełnią kolorowe stoiska handlowe.

- Tego dnia nie może zabraknąć Mikołaja z workiem słodyczy, wspólnie śpiewanych kolęd i rodzinnej atmosfery. To także okazja na ostatnie przedświąteczne zakupy i znalezienie wyjątkowych upominków dla bliskich. Gorąco zapraszamy! - zachęcają łascy urzędnicy, organizatorzy Kiermaszu.

Zapraszają takżewszystkich prowadzących działalność gospodarczą do zaprezentowania swoich towarów i usług. Szczególnie pożądani się wystawcy oferujący rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, wyroby cukiernicze czy zabawki. 

Osoby, firmy czy instytucje prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na nieodpłatne miejsca na swoje stoiska. Zainteresowani udziałem w Kiermaszu proszone są o kontakt pod numerem 43 676-83-37.

Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Łasku (pok. 37), wysłać e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zeskanowany formularz z własnoręcznym podpisem) lub fax: (43) 676 83 37 najpóźniej do dnia 06.12.2022 r.

Wzór formularza i regulamin Kiermaszu Świątecznego dostępny jest w poniższych załącznikach.

Nazwa pliku: Fomularz-zgoszeniowy_2
Rozmiar pliku: 98 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Regulamin_36
Rozmiar pliku: 79 kb
Pobierz plik