wersja testowa serwisu

MOS w Łasku z nowiutką infrastrukturą! Zobacz, co zmieniło się Ośrodku

MOS w Łasku z nowiutką infrastrukturą! Zobacz, co zmieniło się Ośrodek
Powiat łaski

W minioną niedzielę, 3 października w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Łasku odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania nowo wyremontowanych szatni oraz schodów połączono z rodzinnym piknikiem.

W ramach modernizacji zaplecza sanitarnego dokonano gruntownego remontu pomieszczeń szatni męskiej i damskiej oraz dwóch sanitariatów i pomieszczeń prysznica, a także dwóch pomieszczeń wc. Wartość robót budowlanych wyniosła 379 053,32 zł.

Remont schodów zewnętrznych wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych do hali sportowej MOS w Łasku oraz schodów zewnętrznych prowadzących do Centrum Usług Wspólnych Powiatu Łaskiego z kolei kosztował ponad 85 tys. zł. 

Otwarciu zmodernizowanych szatni oraz schodów towarzyszył piknik rodzinny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Łasku we współpracy z kierownikiem hali MOS. 

- Podczas pikniku dzieci mogły skorzystać z dmuchanego placu zabaw rozstawionego wewnątrz hali, skosztować waty cukrowej i popcornu oraz wziąć udział w konkursach i zabawach przeprowadzonych przez panie animatorki. Dzieci otrzymały również liczne gadżety Powiatu Łaskiego - informują pracownicy Starostwa.

Pełna fotogaleria dostępna jest TUTAJ.