wersja testowa serwisu

Policjanci odzyskali skradziony motocykl i zatrzymali złodzieja

263-137794
fot. KPP w Łowiczu

Łowiccy kryminalni zatrzymali 24-latka w związku z kradzieżą motocykla. Policjanci odzyskali skradziony jednoślad. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia za kradzież pojazdu.

16 października 2021 roku łowicka policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży motocykla typu cross o wartości 8 tysięcy złotych. Jednoślad został skradziony z posesji w gminie Bielawy. Zajmujący się rozwiązaniem tej sprawy kryminalni wpadli na trop sprawcy przestępstwa.

W czwartek, 21 października policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Warszawy. Jeszcze tego samego dnia odnaleźli skradziony jednoślad ukryty na prywatnej posesji w powiecie grodziskim. Funkcjonariusze ustalili, że ten sam mężczyzna w okresie od 13 października do chwili obecnej w rejonie autostrady A2 zdemontował i ukradł prawie 60 żeliwnych kratek ściekowych o łącznej wartości blisko 19 tysięcy złotych.

24-latek usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskany motocykl powrócił już do właściciela. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

źródło: KPP w Łowiczu

fot. KPP w Łowiczu