Raczkiewicz Małgorzata rusza z kampanią wyborczą. Rafał Trzaskowski gościem specjalnym podczas pierwszego wiecu wyborczego

Raczkiewicz Małgorzata rusza z kampanią wyborczą. Rafał Trzaskowski gościem specjalnym podczas pierwszego wiecu wyborczego

Małgorzata Raczkiewicz, kandydatka do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej ruszyła ostro z kampanią. Na pierwszy rzut - Zduńska Wola i towarzystwo najbardziej znanych polityków, w tym Rafała Trzaskowskiego.

Wybory już za niespełna cztery tygodnie. Przedstawiciele partii starających się o głosy ruszyli pełną parą w Polskę, aby spotykać się ze swoimi zwolennikami.

Jedną z osób, które zabrały się ostro do pracy jest Małgorzata Raczkiewicz - kandydatka z 8 miejsca listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP. Przyjęcie jej kandydatury przez społeczeństwo okazało się bardzo pozytywne. Na skwer Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli przybyły prawdziwe tłumy mieszkańców.

Małgorzata Raczkiewicz pochodzi z Łęczycy. Ukończyła studia wyższe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. Jest znaną, lokalną działaczką, zaangażowaną w wiele inicjatyw.

Zawodowo główny manager przychodni POZ oraz od 36 lat pielęgniarka na bloku opercyjnym łęczyckiego szpitala.

Od 2018 roku członek zarządu powiatu łęczyckiego.

Zaangażowana w życie społeczne, pomoc charytatywną dla mieszkańców - nie tylko powiatu łęczyckiego. Od 2020 roku prezes Fundacji Dobry Szpital na rzecz szpitala powiatowego w Łęczycy.

Raczkiewicz cieszy się dużym poparciem społecznym. W Łęczycy znana jest jako osoba zawsze chętna do pomocy i zaangażowana we współpracę, broniąc interesu mieszkańców lokalnych społeczności.

Również w szeregach Koalicji Obywatelskiej zdobyła uznanie, zyskując poparcie między innymi Prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego.

Swoje poparcie dla kandydatury Małgorzaty Raczkiewicz do Sejmu wyrazili również - jedynka na liście Koalicji Obywatelskiej - Cezary Tomczyk oraz Paweł Bliźniuk - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi VII kadencji, czy były Wicemarszałek Sejmu, Minister sprawiedliwości oraz infrastruktury - Cezary Grabarczyk.

Ósme miejsce na liście jest bardzo dobrą lokatą, dającą przy obecnym poparciu przez społeczeństwo realną szansę na uzyskanie mandatu. Wiele osób popierających Koalicję Obywatelską twierdzi, że Raczkiewicz Małgorzata wyróżnia się wśród kobiet na liście do Sejmu.

Zobacz wideo (a pod nim zdjęcia) z wiecu w Zduńskiej Woli:

Zobacz zdjęcia: