Rolnicy wyjadą na ulice Łasku i okolic! Szykują się utrudnienia w ruchu w związku ze strajkiem

kpp_el_20240219-100427_1
KPP Łask

W najbliższy wtorek, 20 lutego mieszkańcy Łasku muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść pewne utrudnienia na drogach powiatu łaskiego oraz samego Łasku. Policjanci przez czas trwania protestu będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Łascy mundurowi informują, że 20 lutego w godzinach 10:00-15:00, na terenie Łasku planowany jest protest rolników, który może wpłynąć na płynność ruchu drogowego. 

- Mieszkańcy naszego powiatu oraz podróżujący przez nasz teren, muszą być świadomi możliwych utrudnień w ruchu drogowym. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie i cierpliwość na drogach. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń i sygnałów funkcjonariuszy, którzy będą kierować ruchem w miejscach, gdzie będą występować utrudnienia. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, szczególnie w miejscach objętych protestami - przekazuje sierż. szt. Bartłomiej Kozłowski z KPP Łask.

Protestujący rolnicy będą przejeżdżać kilkukrotnie na trasie: Łask od ul. Kolejowej (rejon dworca PKP) - Żeromskiego - Objazdowa - Warszawska - al. Niepodległości - 9 Maja - Południowa - Jana Pawła II - Narutowicza - Górna - Mickiewicza - Żeromskiego.

W miarę możliwości radzimy o wybranie alternatywnych tras podróży w godzinach planowanego protestu.