Najważniejsze wideo w ela24

Rozliczaj podatki i urzędowe opłaty bez wychodzenia z domu! W Łasku możesz do zrobić dzięki specjalnej platformie

student-849822_1280
Pixabay

Podatek rolny, leśny, podatek od nieruchomości i od środków transportowych – to tylko niektóre podatki i opłaty, które sprawnie i bezbłędnie rozliczysz z Przyjaznymi Deklaracjami. Sporządzanie urzędowych formularzy i załączników do nich jeszcze nigdy nie było tak proste! Samorząd Łasku już kilka tygodni temu wdrożył platformę Przyjazne Deklaracje. Na czy polega jej funkcjonalność? Szczegóły poniżej. 

Rozliczanie podatków w Gminie Łask wymaga składania w urzędach różnych dokumentów. Aby ułatwić to podatnikom, Przyjazne Deklaracje udostępniają wygodny kreator online. Krok po kroku, za pomocą pytań i odpowiedzi oraz intuicyjnego kafelkowego wyboru, przeprowadza on użytkownika przez cały proces generowania informacji, deklaracji oraz innych druków urzędowych.

Przyjazne Deklaracje zostały wyposażone w praktyczne wskazówki i porady, dzięki którym wypełnisz dokumenty szybko i prawidłowo. Automatyczne wyliczenia i poprawne zaokrąglenia pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i uniknąć wielu błędów.

Jak zacząć korzystać z Przyjaznych Deklaracji? Uruchom kreator i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Dodaj wymagane załączniki, a gdy jest to niezbędne - dodatkowe dokumenty, sprawdź poprawność danych i zapisz. W razie braków kreator wskaże na konieczność ich uzupełnienia lub poprawienia błędów.

Na koniec gotowe dokumenty wyślij elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP. Jeśli wolisz tradycyjne formularze papierowe, po prostu je wydrukuj i zanieść osobiście do Urzędu Miejskiego w Łasku lub wyślij pocztą. Przyjazne Deklaracje ułatwiają terminowe i rzetelne rozliczenie podatków!

W celu jeszcze prostszego dostępu do aplikacji, zachęcamy, aby korzystać z bezpośredniego adresu: www.przyjazne-deklaracje.pl/lask

Poniżej możecie zobaczyć wideo inaugurujące wdrożenie Przyjaznych Deklaracji w Łasku: