Rusza kolejna edycja konkursu „Róża Przedsiębiorczości”! Już można zgłaszać kandydatury

Roza-przedsiebioczosci
UMiG Łask

Łaski magistrat ogłosił, że rusza kolejna, dziewiąta już, odsłona konkursu „Róża Przedsiębiorczości". Celem tego lokalnego plebiscytu jest promocja gminy Łask przez popularyzację gospodarczych osiągnięć firm działających na jej terenie i promowanie lokalnej przedsiębiorczości. Do konkursu można przystąpićdo 8 grudniapoprzez wypełnienie i dostarczenie zgłoszenia na formularzu załączonego poniżej artykułu.

Jak zaznaczają organizatorzy - łaski magistrat - sukces poprzednich edycji "Róży Przedsiębiorczości" jest najlepszym dowodem na to, że wspólne działanie w kierunku zwiększenia atrakcyjności i promocji działań przedsiębiorców prowadzi do wzmocnienia biznesu.

- Współpracując, mamy realny wpływ na podejmowanie inicjatyw wynikających z dialogu, poszerzanie biznesowych horyzontów, a co za tym idzie kształtowanie nowego wymiaru naszej lokalnej rzeczywistości. Doceniając Państwa dotychczasowe zaangażowanie dziękuję, że jesteście z nami i jednocześnie serdecznie zapraszam zainteresowane firmy do udziału w tegorocznym konkursie - zaznacza Gabriel Szkudlarek, Burmistrz Łasku.

Zgłoszenia do plebiscytu można zgłaszać przyjmowane będą do 8 grudnia i można to zrobić na dwa sposoby:

  • w formie papierowej - złożyć osobiście w Biurze Obsługi Interesanta w UM w Łasku lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Miejskiego w Łasku, ul. Warszawska 14
  • w formie elektronicznej - zeskanowany dokument przesłać mailem na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodatkowych informacji dotyczących ww. konkursu udziela Pani Alicja Załoga - Inspektor Wydziału Oświaty Kultury Promocji i Spraw Społecznych UM w Łasku, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Nazwa pliku: Regulamin
Rozmiar pliku: 68 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Ankieta
Rozmiar pliku: 58 kb
Pobierz plik