Siatkarze PGE Skry znów chwycili za mikrofony! Ten "wykon" świątecznego hitu wymyka się wszelkim standardom. Zobaczcie sami [Wideo]

skra
PGE Skra Bełchatów

Tradycji stało się zadość i znów to zrobili! Siatkarze PGE Skry Bełchatów od kilku lat na święta Bożego Narodzenia przygotowują dla swoich fanów filmową niespodziankę i wcielają się w wokalistów. Ubrani w świąteczne elementy – mikołajowe czapki, rogi reniferów i zabawne swetry śpiewają!

Choć święta już za nami, to dźwięki tej piosenki będą nas bawić jeszcze przez kolejne dni. W Wigilię swoją premierę miał filmik z - trzeba to przyznać wprost - przezabawnym „wykonem" słynnego amerykańskiego hitu "Rockin' around the christmas tree" z repartuaru Brendy Lee. Do śpiewania świątecznego szlagieru z lat 50-tych zabrali się między innymi: Grzegorz Łomacz, Mateusz Bieniek, Konrad Piechocki, Aleksandar Atanasijević czy Karol Kłos i wszyscy pokazali, że nie brakuje im poczucia humoru i dystansu do swoich wokalnych umiejętności… Efekty sami możecie cenić poniżej.

Na tym jednak nie koniec filmowo - wokalnych niespodzianek od Skry Bełchatów, w drugi dzień świąt klub opublikował drugi klip, tym razem prezentujący kulisy nagrywania piosenki. Ciężko powiedzieć, który z tych filmików jest zabawniejszy. My gorąco polecamy zobaczyć oba nagrania!