wersja testowa serwisu

Stań oko w oko z ...biedronkami, pszczołami czy muchami. Wystartowała wyjątkowa wystawa w Galerii pod Korabiem

ladybug-241636_960_720

Od 21 lipca w Galerii pod Korabiem można stanąć oko w oko z biedronkami, pszczołami, konikami polnymi czy muchami‼️ Wszystko za sprawą Kamili Olszewskiej i jej niesamowitych zdjęć, ukazujących piękno natury.

W fotograficzną podróż po świecie owadów zaprasza biblioteka oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej. Całość zrealizowano przy wsparciu finansowym Gminy Łask. Wystawa będzie czynna do końca września.

Kamila Olszewska - uwielbia fotografię w każdym wydaniu, a szczególnie tę artystyczną, która polega nie tylko na wciśnięciu spustu migawki, lecz także na aktywnym tworzeniu "scenografii", czy też odpowiedniej aranżacji planu zdjęciowego. Często wypuszcza się z aparatem na łąkę, by podczas spaceru uwiecznić, to co „czai" się w trawie… koniki polne, pająki o wielkich oczach, zroszone poranną rosą biedronki, a także wygrzewające się w słońcu motyle. Kocha dobre sushi, swojego kota oraz podróże "z plecakiem". Od ponad trzynastu lat czerpie radość z występów scenicznych jako tancerka belly dance oraz instruktorka. Na co dzień realizuje się jako magik od marketingu internetowego i organizacji targów.

źródło: Biblioteka Publiczna w Łasku