wersja testowa serwisu

Bożonarodzeniowe zakupy w magicznym klimacie! W Łasku trwają przygotowania do Świątecznego Kiermaszu

jarmark
Pixabay

W niedzielę 12 grudnia w Łasku będzie można zrobić świąteczne zakupy w niezwykle bożonarodzeniowej atmosferze! Właśnie na ten dzień zaplanowano bowiem tradycyjnie Kiermasz Świąteczny. W godzinach między 10.00, a 14.00 na placu 11 Listopada staną kolorowe stoiska handlowe.

Jak podkreślają organizatorzy Kiermaszu, obok Pomnika Niepodległości na płycie rynku stanie żywa choinka, która ma zostać wspólnie ubrana w świąteczne dekoracje. Tego dnia nie może zabraknąć Mikołaja z workiem słodyczy i wspólnie śpiewanych kolęd.

Warto dodać, że samorząd Łasku do świątecznego przedsięwzięcia zaprasza nie tylko mieszkańców, ale i przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje towary i usługi. Oferta skierowana jest przez wszystkim do osób, firm, instytucji, które zajmują się artystycznym rękodziełem, produkcją ozdób świątecznych, wyrobów cukierniczych czy zabawek. 

- Oferujemy nieodpłatne miejsca na stoiska. Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Łasku (pok. 58), wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zeskanowany formularz z własnoręcznym podpisem) lub fax: (43) 676 83 87 najpóźniej do dnia 7 grudnia - informują miejscy urzędnicy.