Najważniejsze wideo w ela24

Świąteczny Kiermasz w Łasku: Organizatorzy zapraszają mieszkańców i wystawców

christmas-market-563199_1280
Pixabay

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Kiermaszu Świątecznego w Łasku. Wydarzenie zaplanowano na 10 grudnia i tradycyjnie bożonarodzeniowe stragany staną na placu 11 Listopada.

Świątecznezakupy będzie można zrobić w godzinach 10.00 -14.00 ponownie. 

- Tego dnia nie może zabraknąć Mikołaja z workiem słodyczy, wspólnie śpiewanych kolęd i rodzinnej atmosfery. To także okazja na ostatnie przedświąteczne zakupy i znalezienie wyjątkowych upominków dla bliskich. Gorąco zapraszamy!

Organizatorzy zapraszają nie tylko mieszkańców, ale także osoby instytucje prowadzące działalność gospodarczą do wystawienia swojego stoiska na kiermaszu. Szczególnie pożądani są twórcy i producenci z branż: rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, wyroby cukiernicze czy zabawki - każdy może liczyć na nieodpłatne stoisko. Zainteresowani udziałem w kiermaszu powinni zapoznać się z regulaminem załączonym poniżej artykułu, tam też w załączniku dostępny jest formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Łasku (pok. 37, II piętro), wysłać e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zeskanowany formularz z własnoręcznym podpisem) lub fax: (43) 676 83 87 najpóźniej do dnia 05.12.2023 r.

Nazwa pliku: Fomularz-zgoszeniowy
Rozmiar pliku: 427 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Regulamin
Rozmiar pliku: 370 kb
Pobierz plik