Tragiczny finał kąpieli w Lewitynie. Nie udało się uratować życia 64-letniego mężczyzny

lewityn
OSP Pabianice

Tragiczny finał kąpieli w Lewitynie. Nie udało się uratować życia 64-letniego mężczyzny, który w piątkowe popołudnie pływał w tamtejszym zbiorniku. 

W piątek, 8 września, po godzinie 16.00 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Bugaj do tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, który zdecydował sie na kąpiel zniknął pod taflą wody. 

- Podczas penetracji wskazanego terenu ujawniono osobę w zbiorniku wodnym, która została podjęta przez rotę JRG Pabianice z pontonu. Mimo wysiłków ratowników mężczyźnie nie udało się przywrócić czynności życiowych - przekazują druhowie z OSP Pabianice.

Ofiarą wody jest 64-letni mieszkaniec Pabianic. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać pabianicka policja, która już wczoraj na miejscu wypadku prowadziła swoje czynności. Strażacy z OSP i PSP Pabianice, oraz OSP Wola Zaradzyńska akcję na Lewitynie zakończyli tuż przed 18.00.

CZYTAJ >>> 19-letnia mieszkanka powiatu pabianickiego roztrzaskała się na słupie ulicznej latarni. Dramat rozegrał się w Łodzi

Wklej tutaj kod osadzenia...