wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w gminie Łask, nie żyje mężczyzna. Kilka osób rannych

CB1B532B-B3F7-49FC-A090-9805D8B3D279
fot. KPP w Łasku

Policjanci z Łasku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 czerwca około godziny 11:30 w miejscowości Orchów na drodze wojewódzkiej DW 482.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący samochodem marki Alfa Romeo, jadąc w kierunku Zduńskiej Woli, uderzył w tył ciężarowego Mercedesa z naczepą, który włączając się do ruchu z pobocza rozpoczął manewr skrętu w drogę gruntową.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący Alfa Romeo, który został przewieziony do szpitala w Pabianicach. Pasażerowie z tego auta w wieku 35 i 36 lat również trafili do szpitali: 35-latek (mieszkaniec gminy Łask) z urazem ręki trafił do szpitala w Łasku, a 36-latek z gminy Łask w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do łódzkiego szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł - relacjonują policjanci z Łasku.

Kierujący samochodem ciężarowym, 55-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli na miejscu ślady związane z tym zdarzeniem. Okoliczności tego tragicznego wypadku pod nadzorem łaskiej prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z komendy w Łasku.

Zobacz zdjęcia: