wersja testowa serwisu

UWAGA RODZICU! Szkolne ubezpieczenie swojego dziecka musi obejmować następstwa zarażenia koronawirusem!

UWAGA RODZICU! Szkolne ubezpieczenie swojego dziecka musi obejmować następstwa zarażenia koronawirusem!

Już za chwilę rozpoczęcie roku szkolnego. Nowe obowiązki, nauka oraz przygody. A co za tym idzie wiele niebezpieczeństw, które czyhają na nasze pociechy. Jest to także okres, w którym jak co roku, stajemy przed wyborem właściwego, obowiązkowego ubezpieczenia naszych dzieci.

Obecna sytuacja, z którą mamy do czynienia powoduje, iż ten rok szkolny z całą pewnością będzie inny, niż do tej pory. Bez wątpienia powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby ustrzec się przed zachorowaniami, a w najgorszym przypadku zminimalizować skutki zarażenia.

Rozważając wybór obowiązkowego ubezpieczenia dla siebie lub naszego dziecka, w dobie panującej pandemii, należy zwrócić uwagę na ubezpieczenie, które w swoim zakresie, obejmuje ochronę na wypadek chorób wywołanych koronawirusem.

Ubezpieczenie takie powinno uwzględniać ochronę związaną z pobytem w szpitalu, na wypadek konieczności hospitalizacji -zarówno zwykłe pobyty w szpitalu jak i w przypadku zaostrzenia stanu - na oddziale intensywnej terapii, związane z zarażeniem koronawirusem.

Obawy związane z pandemią wciąż są uzasadnione, szczególnie mając na uwadze rekordowe liczby dziennych, nowych zachorowań.

Jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych wśród rodziców ubezpieczeniem, które w pełni obejmuje świadczenia dotyczące leczenia a także pobyt w szpitalu w celu leczenia COVID-19, jest Generali, oferowany na najkorzystniejszych warunkach cenowych przez platformę bezpieczny.pl, gdzie możesz taką polisę zakupić samodzielnie, klikając >TUTAJ<.

Oferuje ono pełny zakres ochrony przed następstwami koronawirusa, które jak doskonale wiemy, mogą być różne - od lekkich objawów, po bardzo niebezpieczne przypadki.

Zakres ten dotyczy nie tylko dzieci, ale również wszystkich ubezpieczonych w wieku do ukończenia 67 roku życia, w związku z czym wszyscy pracownicy placówki oświatowej również zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową związaną z COVID-19.

Dla dyrektorów oraz nauczycieli istotne jest również to, iż wybrana ochrona ubezpieczeniowa, może zostać rozszerzona również o ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem zadań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych i pomocniczych związanych z procesem nauczania i wychowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów polisy, ewentualnego zakupu oraz pełnego zakresu, należy niezwłocznie skontaktować się z poniższym przedstawicielem - specjalistą dedykowanym do zawierania umów tego typu:

Piotr Majda
tel. 608 647 860

Oferta kierowana jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, nauczycieli, dyrektorów oraz wszelkich pracowników placówek edukacyjno-wychowawczych.

Zakup polisy trwa 2 minuty, a możesz ustrzec siebie i swoją rodzinę przed dotkliwymi konsekwencjami potencjalnego zarażenia koronawirusem.