wersja testowa serwisu

W Brzezinach odbędą się... Mistrzostwa Europy. Organizatorzy potwierdzają

143013963_3616607988427979_5395362403930931075_o
fot. Brzezińska Liga Piłki Nożnej

Przedstawiciele Brzezińskiej Ligi Piłki Nożnej poinformowali, że za kilka miesięcy w Brzezinach odbędą się futbolowe... Mistrzostwa Europy. Jak to możliwe?

- Z wielką przyjemnością informujemy, że plany, nad którymi pracujemy od kilku miesięcy zostały dopięte niemal na ostatni guzik. Już za kilka miesięcy Brzeziny staną się areną zmagań w walce o futbolowe Mistrzostwo Europy - czytamy w mediach społecznościowych. - Zasady są proste: czekamy na zgłoszenia 24 drużyn, a następnie, podczas ceremonii losowania, każdej z nich zostanie przypisany kraj, który będą reprezentować.

Jak wynika z zapowiedzi, turniej będzie dwudniową imprezą z oprawą wzorowaną Euro 2020. Nie zabraknie flagi oraz strojów reprezentacyjnych, fantastycznej atmosfery oraz atrakcji nie tylko dla zawodników, ale także kibiców, w tym najmłodszych.

- Wraz z Miastem Brzeziny oraz Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach zapraszamy do wzięcia udziału w największej sportowej imprezie w historii naszego miasta - Brzezińskich Mistrzostwach Europy! - dodają organizatorzy.

Więcej szczegółów wkrótce.