wersja testowa serwisu

Wiejska świetlica w Teodorach oddana do użytku!

swietlica
UMiG Łask

W miony weekend w Teodorach otwarto wyremontowaną świetlicę wiejską. Gmina Łask wsparła inwestycję środkami z budżetu wysokości 110 tys. zł (w tym 31 tys. zł to fundusz sołecki).

Sobota, 20 listopada była dla społeczności sołectwa Teodory dniem przyjemnego świętowania, to właśnie tego dnia uroczyście oddano do użytku wiejską świetlicę, która stała się też nową siedzibą pań z tamtejszego Koła Gospodyń. Symboliczne przecięcie wstęgi, odsłonięcie tablicy pamiątkowej było okazją do złożenia podziękowań włodarzom gminy Łask, radnym gminy, lokalnym przedsiębiorcom i wszystkim zaangażowanym mieszkańcom sołectwa w prace związane z remontem.

- Tak ważne dla naszej społeczności wydarzenie, swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz państwowych, Sejmu RP, gminy Łask, powiatu łaskiego, OSP ościennych miejscowości i Kół Gospodyń. Wszystkim uczestnikom tej podniosłej uroczystości bardzo serdecznie dziękujemy za słowa uznania i piękne życzenia na dalszą działalność w prowadzeniu Świetlicy - relacjonują pracownicy.

Więcej zdjęć z otwarcia sali dostępnych jest TUTAJ.