wersja testowa serwisu

Wkrótce Rajd Rowerowy w gminie Buczek. Zaprasza OSP Wola Buczkowska

Wkrótce Rajd Rowerowy w gminie Buczek. Zaprasza OSP WOla Buczkowska

OSP Wola Buczkowska ma przyjemność ponownie zaprosić wszystkich chętnych na Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę, 15 sierpnia o godzinie 10:00.

Trasa: Wola Buczkowska, Sycanów, Luciejów, Kowalew, Józefatów, Buczek, Malenia, Sowińce, Brodnia, Wola Buczkowska około 40 km .

Wpisowe 20 zł od osoby, dzieci do lat 12 jadą gratis. W cenie zapewnione są: ubezpieczenie, opieka medyczna, słodki poczęstunek na trasie, ciepły posiłek na zakończenie, podstawowy serwis i obszerną fotorelację.

Zapisy u Wojciecha Kłosa pod numerem tel. 602151874, lub osobiście na komisie w Buczku i Jacka Kowalczyka pod nr. tel. 505140784. Druhowie chętnie udzielą wszelkich informacji, więc zapraszamy do kontaktu. Ilość miejsc ograniczona. Ostateczny termin zapisów to środa 12.08.

- Serdecznie zapraszamy zarówno mieszkańców gminy jak i gości spoza niej. Liczymy na Państwa liczne przybycie i miłą zabawę jak rok temu. Zrobimy co w naszej mocy, by tak było - mówią organizatorzy. - Bardzo prosimy o zasłanianie ust i nosa na postojach i o zachowanie należytych odległości .

źródło: UG Buczek