Worek medali łaskiej policjantki! Katarzyna Staśkowska z pięknie wyrzeźbionym ciałem zdobyła kolejne trofea

katarzyna
KPP Łask

Na co dzień pracuje w łaskiej komendzie i siłą rzeczy swoją pięknie wyrzeźbioną sylwetkę chowa pod mundurem. To właśnie zawody są tym miejscem, kiedy asp. sztab. Katarzyna Staśkowska może się pochwalić efektami swojej ciężkiej, wielogodzinnej i wielomiesięcznej pracy na siłowni. A chwalić jest się czym, o czym świadczy fakt, że policjantka z Łasku od sześciu lat zbiera laury na imprezach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej będąc wybitną multimedalistką! Tym razem, na zakończenie sezonu startowego 2022 Katarzyna Staśkowska ponownie stanęła do rywalizacji w zawodach kulturystyki i fitness Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO QUALIFIER Roberta Piotrkowicza rozgrywanych w podwarszawskich Markach. Po zaciętej rywalizacji i wyjściu w trzech kategoriach zajęła II, IV i V miejsce.

Zawody „Fitness Authority Battle of Champions Pro Qualifier" odbyły się w minioną niedzielę, 18 września. Łaska policjantka na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego wystartowała w trzech kategoriach: Masters +35, Novice oraz Women's Figure Open.

Po porównaniach w poszczególnych kategoriach oraz prezentacji indywidualnej Katarzyna Staśkowska zajęła V miejsce w kategorii Masters +35, IV lokatę w open figure i zdobyła srebrny medal w kategorii Novice Figure.

Jak podkreśla sama zawodniczka, to był dla niej przełomowy rok, podczas którego zmieniła federację, musiała też nauczyć się nowego pozowania, co wcale nie jest łatwą sztuką.

- To był też długi sezon startowy, bo pierwsze wyjścia na scenę miałam już w kwietniu i maju, utrzymanie się przez tyle miesięcy w przysłowiowym "gazie" nie jest najłatwiejszym  zadaniem. Tym niedzielnym startem kończę swój sezon startowy i już wspólnie z trenerem planujemy przygotowania na przyszły rok. Teraz czas na regenerację i zasłużony odpoczynek - przyznaje Katarzyna Staśkowska z KPP Łask.

Przypomnijmy, asp. sztab. Katarzyna Staśkowska jest oficerem prasowym w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Od 2017 roku jej nową pasją stały się sporty sylwetkowe. To utytułowana zawodniczka. Ma na swoim koncie między innymi tytuły wielokrotnej Mistrzyni Polski, kilkukrotnej Mistrzyni Europy oraz Wicemistrzyni i Mistrzyni Świata wielu federacji (IBFF, WPF, WBBF, PCA, NABBA).