wersja testowa serwisu

Wraca Poddębicka Liga Halowa. Rozpoczęły się zapisy drużyn

5765

Przed nami już dwudziesta piąta edycja Poddębickiej Ligi Halowej. Organizatorzy poinformowali o rozpoczęciu zapisów.

To już pewne, w tym roku wraca Poddębicka Liga Halowa. Rozpoczęły się zgłoszenia do rozgrywek, które potrwają do 10 listopada. Tydzień później mają odbyć się pierwsze mecze nowego sezonu.

- Udało się! Tak można powiedzieć o tegorocznej lidze halowej. Pomimo pandemii, pomimo roku bez rozgrywek PLH, dopięliśmy szczegóły i możemy smiało zaczynać zapisy do tegorocznej edycji. Jako organizator, wraz ze Stowarzyszeniem BSC Termy Poddębice i gminą Poddębice serdecznie zapraszamy na rozgrywki, które budzą już teraz wiele emocji. Ze swojej strony mogę zapewnić, że cały czas się rozwijamy i chcemy, a wręcz marzymy o frekwencji na każdym meczu, jak z finału ostatniej edycji. Bo to, co robimy, to dla kibiców, a dzięki nim stawiamy sobie wyższe cele - powiedział EPD24 Maciej Marciniak, organizator PLH.

Liczba miejsc w rozgrywkach jest ograniczona, a pierwszeństwo mają drużyny, które brały udział w poprzedniej edycji Poddębickiej Ligi Halowej. Wpisowe do gry wynosi 800 złotych, Więcej informacji oraz zapisy pod numerami telefonów 791 891 501 i 669 033 757 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i na profilu facebook'owym PLH.

Patronem medialnym rozgrywek jest portal EPD24.net.