wersja testowa serwisu

Wypadek na trasie S8. 70-letni mężczyzna uwięziony w mercedesie. Są utrudnienia w ruchu!

Wypadek na trasie S8. 70-letni mężczyzna uwięziony w mercedesie. Są utrudnienia w ruchu!
fot. poglądowe

Wypadek na trasie S8. Między węzłami Róża i Teodory doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - w tej chwili przejazd w kierunku Wrocławia jest utrudniony, bo ruch odbywa się tylko jednym pasem.

Jak informuje Sławomir Wągrowski z PSP w Łasku do zderzenia osobowego mercedesa i seata doszło na  205 km S8, na nitce w kierunku Wrocławia. To odcinek trasy między węzłami Róża i Teodory, zalecamy kierowcom, by omijali ten odcinek ponieważ ruch puszczony jest tylko jedną nitką S8. 

- W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych mercedesa i seata, w pierwszym z wymienionych pojazdów został uwięziony około 70-letni kierowca. Przy pomocy urządzeń hydraulicznych wydostaliśmy poszkodowanego i przekazaliśmy zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyzna był przytomny. W drugim pojeździe również podróżował tylko kierowca, który doznał lekkich obrażeń ciała- mówi nam Sławomir Wągrowski, oficer prasowy PSP w Łasku

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy JRG Łask i dwa JRG z Pabianic. Okoliczności wypadku bada łaska policja. Jak informują służby utrudnienia z tym miejscu mogą występować przez najbliższe 2 godziny.