wersja testowa serwisu

Wystrzałowe Lato z NTS. Już jutro Piknik Strzelecki na strzelnicy Stone Range

Wystrzałowe Lato z NTS. Już jutro Piknik Strzelecki na strzelnicy Stone Range

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca na strzelnicy Stone Range w miejscowości Kamień (gm. Dmosin) odbędzie się Piknik Strzelecki "Wystrzałowe Lato z NTS". Początek o godzinie 10:00.

Piknik Strzelecki NTS to niesamowita okazja do spotkania się z bronią i spędzenia rodzinnego czasu w otoczeniu miłośników strzelectwa.

- Jak zwykle będzie można postrzelać z wielu konstrukcji uzbrojenia, zarówno współczesnych jak i historycznych, katalog dostępnej broni obejmować będzie pistolety, strzelby, karabiny, karabinki oraz więcej, to wszystko udostępnione przez zaprzyjaźnionych wystawców oraz członków stowarzyszenia - informują organizatorzy.

Osoby z własną bronią mają wstęp wolny, dla przyszłych posiadaczy broni oraz osób zainteresowanych strzelectwem organizatorzy przygotowali specjalne pakiety strzeleckie w bardzo okazyjnych cenach (jeden pakiet w cenie 20 zł). Będą one wymienne na strzelanie z broni przygotowanej przez organizatorów. 

Podczas tej edycji dostępna będzie również broń samoczynna oraz efekty polskiej myśli rusznikarskiej prosto z Fabryki Broni z Radomia oraz WBP Rogów.

- Strzelectwo ma niesamowicie zakorzenione wartości społecznej odpowiedzialności i wsparcia tych najbardziej potrzebujących w związku z tym, na pikniku pojawi się autobus RCKiK Łódź, w którym będzie można oddać krew, a ten bohaterski czyn będzie nagrodzony 45 strzałami w kalibrze 9x19 - dodają organizatorzy.

Nie zabraknie atrakcji dla osób które odczuwają sportowe zacięcie, będą mogły one sprawdzić swoje umiejętności w ramach testu ITS przygotowanego przez Firearms United.