"Żona do adopcji" w Łaskim Domu Kultury. Kup bilety na spektakl

ASK

W Łaskim Domu Kultury zostanie wystawiony spektakl komediowy pt. „Żona do adopcji". Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Opis spektaklu:

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Obsada: Alżbeta Lenska / zamiennie Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons / zamiennie Michał Rolnicki

Spektakl został zaplanowany na sobotę (30 września) na godzinę 19:00. Bilety można kupić w TYM MIEJSCU. Wkrótce na łamach naszego portalu zorganizujemy konkurs, w którym do wygrania będą darmowe wejściówki na wydarzenie.