wersja testowa serwisu

Ciężkie zadanie przed Lotnikiem Łęczyca. Kolejnym rywalem niepokonany lider

26F7FF9C-6EC9-44ED-9612-BA2EAF398155

Rozkręcają się rozgrywki II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Już w nadchodzący weekend odbędą się mecze czwartej kolejki. Wyjazdowym rywalem Lotnika Łęczyca będzie Białostocka Akademia Siatkówki.

Przed zawodnikami MMKS Lotnik Łęczyca zdecydowanie najtrudniejszy mecz w nowym sezonie II Ligi Siatkówki. Podopieczni Piotra Janiak udadzą się do Białegostoku, gdzie zmierzą się z miejscową BAS. Gospodarze to jeden z faworytów do awansu, co pokazały już pierwsze mecze. Najbliższy przeciwnik łęczycan wygrał wszystkie dotychczasowe mecze bez straty choćby jednego seta i jako jedyny w stawce ma na swoim koncie komplet punktów.

Dzięki wygranym nad UKS Centrum Augustów i Trójką Międzyrzec Podlaski, MMKS Lotnik Łęczyca plasuje się na trzeciej lokacie w tabeli. Nasza drużyna ma na swoim koncie sześć punktów. Właśnie wyjazdowe zwycięstwo nad zespołem z Międzyrzeca Podlaskiego powinno dać łęczycanom dużo pewności siebie w starciu z faworyzowaną Białostocką Akademią Siatkówki, jednak o korzystny rezultat na pewno będzie ciężko.

Mecz został zaplanowany na sobotę, 23 października i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Aktualna tabela: 
źródło: siatka.org